Witamy na naszej stronie,

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu sportowego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy informacji o produkcie. W sklepie posiadamy rowerki treningowe do rehabilitacji w przystępnej cenie i dobrej jakości!

Zapraszamy.

UGUL - Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego

Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego ( UGUL ) służy do leczenia schorzeń narządów ruchu za pomocą ćwiczeń ruchowych i usprawniania leczniczego. Ćwiczenia ruchowe czynne wykonuje się w podwieszaniu osiowym za pomocą różnego rodzaju przeznaczonych do tego linek i podwieszek. Natomiast stosując odciążenie ciężarkiem za pomocą różnego rodzaju ciężarków istnieje możliwość wykonania ćwiczeń czynnych z oporem. Tego typu ćwiczenia umożliwiają samodzielną pracę pacjenta oraz przyczyniają się do wzmocnienia siły mięśniowej, przyrostu masy mięśniowej oraz powiększenia zakresu ruchomości w stawie.

UGUL przeznaczony jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie.
Precyzja i wysoka jakość wykonania kabiny UGUL do ćwiczeń i zawieszeń gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, zarówno pacjenta jak i rehabilitanta.
Stosuje się w niej zawieszenia całkowite, ćwiczenia czynne w odciążeniu oraz czynne z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo - ciężarkowego.

Główną zaletą zakupu UGUL-a do gabinetu jest możliwość wykonania bardzo wielu różnego rodzaju ćwiczeń zarówno poprawiających, wzmacniających siłę mięśniową, przywracających ruchomość w stawach oraz poprawiających sprawność ruchową. Druga zaleta to możliwość samodzielnej pracy pacjenta przez określony okres czasu, co umożliwia pracę z innym pacjentem. Praca w kabinie UGUL nie wymaga użycia prądu, co wpływa na oszczędność kosztów wykonania zabiegu.

Wyników 1 - 8 z 8

Kabiny UGUL

Osprzęt do UGUL - standardowy

Standardowy osprzęt do kabiny UGUL.

1860,00 zł

Osprzęt do UGUL - podstawowy

Zestaw linek, podwieszek i ciężarków

1450,00 zł

Stacjonarny stół do masażu JSR-2

Proste modele stołów rehabilitacyjnych, dwuczęściowe z ...

2050,00 zł

Kabina UGUL z Drabinką do ćwiczeń

Kabina UGUL z drabinką do ćwiczeń i zawieszeń przeznaczona ...

2550,00 zł

Kabina UGUL

Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń przeznaczona jest do ...

2300,00 zł

Osprzęt do UGUL - pełny

Osprzęt do kabiny UGUL pełny, wzbogacony o pasy do ...

2900,00 zł