Witamy na naszej stronie,

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu sportowego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy informacji o produkcie. W sklepie posiadamy rowerki treningowe do rehabilitacji w przystępnej cenie i dobrej jakości!

Zapraszamy.

Terapia ciepłem - inaczej zwana ciepłolecznictwem, wykorzystuje działanie wysokiej temperatury do leczenia różnego rodzaju schorzeń i niesprawności. Tego typu zabiegi są rodzajem fizykoterapii, stosowanej w rehabilitacji po zabiegach operacyjnych, w przypadku chorób reumatycznych, chorób skóry, dysfunkcji narządów ruchu i wielu innych chorób.

Zabiegi stosuje się przy użyciu różnego rodzaju urządzeń, generujących ciepło. Mogą to być aparaty do fizykoterapii generujące ciepło, lampy Solluks, lampy typu bioptron, lampy antydepresyjne, lampy bakteriobójcze czy negatoskopy. Aparaty są przystosowane do stosowania w domu i ośrodkach rehabilitacyjnych prowadzących fizykoterapię. O wskazaniach do wykonania zabiegów przy użyciu tego typu aparatów powinien decydować lekarz lub fizjoterapeuta. Na naszym rynku  jest dostępne wiele tego typu profesjonalnych urządzeń, mamy nadzieję, że nasza oferta dostarczy najlepsze urządzenia w dogodnych cenach.

 

Wyników 1 - 9 z 9

Termoterapia

Przenośny podgrzewacz z kółkami do okładów cieplnych Hydrocollator

Przenośny podgrzewacz z kółkami do okładów cieplnych ...

5800,00 zł

Autoklaw profesjonalny klasa N SUN 3

Autoklaw klasy N, ciśnienie 2.1 bar, temperatura 134 st. ...

3300,00 zł

Autoklaw profesjonalny klasa B 8 litrów

Autoklaw o pojemności 8 litrów w najwyższej medycznej ...

4500,00 zł

Autoklaw profesjonalny klasa B 18 litrów

Autoklaw o pojemności 18 litrów w najwyższej medycznej ...

5590,00 zł