Składany stół do masażu Doplo

Drukuj
Składany stół drewniany do masażu
Opis

DOPLO to profesjonalny składany stół do masażu, posiada lekką konstrukcję z drzewa bukowego, z precyzyjnie wykonanymi elementami wewnętrznej i zewnętrznej stolarki. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu,  obity wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Pod blatem mogą znajdować się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona/. Akcesoria te podtrzymywane są przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół można wygodnie przenosić. Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość stołu regulowana jest wielopoziomowo za pomocą drewnianych gałek.
Dzięki drewnianej konstrukcji, stół pozwala na osiągnięcie efektu ciepła, co ma ogromne znaczenie przy wykonywaniu różnego typu masażu, szczególnie masażu relaksującego. Doplo może pełnić rolę nie tylko stołu do masażu, ale też stołu rehabilitacyjnego w terapii manualnej oraz fizykoterapii.

Estetyka stołu DOPLO w połączeniu z jego funkcjonalną i prostą obsługą stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, fizykoterapeutów i masażystów dojeżdżających do klientów.

 

Dane techniczne:

Długość: 180 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm
Wymiary po złożeniu: 90x60/70x17 cm
Waga (bez akcesoriów): 12,7 kg