Witamy na naszej stronie,

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu sportowego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy informacji o produkcie. W sklepie posiadamy rowerki treningowe do rehabilitacji w przystępnej cenie i dobrej jakości!

Zapraszamy.

Skuter inwalidzki jest pojazdem elektrycznym - stanowi połączenie wózka inwalidzkiego ze skuterem standardowym. Różnicą w stosunku do elektrycznego wózka inwalidzkiego jest możliwość rozwinięcia większej prędkości. Skuter nie posiada joysticka a kierownice przez co nabiera nowoczesnego wyglądu. Od skutera standardowego natomiast różni się większą ilością kół, co daję poczucie stabilności i ułatwia wsiadanie. Skuter inwalidzki jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób niepełnosprawnych ale i dla starszych lub otyłych. Osobom posiadającym taki skuter polepszy on znacznie poruszanie się, czy pokonywanie większych dystansów, podnosząc komfort życia.

Program Aktywny Samorząd umożliwia uzyskanie dofinansowania do zakupu skutera elektrycznego dla osoby niepełnosprawnej. Zainteresowane osoby muszą złożyć wniosek do PCPR z ofertą na skuter. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do kwoty 5 000 zł. Szczegóły zakupu są dostępne na stronie PCPR lub w naszych sklepach medycznych w Opolu. Zakup skutera ułatwia poruszanie się osobie niepełnosprawne

Wyników 1 - 4 z 4

Skutery elektryczne

8920,00 zł
12490,00 zł