Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego

Drukuj
naped-elektryczny-do-wozka-inwalidzkiego
Opis

 

Techlife W1 został wyposażony w silnik o mocy 350W, koło 12-calowe oraz terenowy bieżnik. Daje to możliwość jazdy w terenie nieutwardzonym oraz pokonywanie krawężników czy dziur.

 

Montaż urządzenia jest prosty, aby zamontować należy podjechać wózkiem do napędu, a następnie obejmy zaciskać na konstrukcji wózka. Ostatnim krokiem jest podniesie kierownicy do góry (podniesienie przednich kół swojego wózka).

 

Nasz napęd W1 posiada pojemny akumulator marki LG o pojemności 11 Ah, który gwarantuję zasięg na poziomie 30km na jednym pełnym ładowaniu.

Prędkość maksymalna możliwa do uzyskania na tym urządzeniu to 25km/h

 

W1 został wyposażony w silnik o mocy 350Wat umożliwiający podjazd do 15 stopni oraz podwójne tarczowe hamulce zapewniające szybkie i bezpieczne hamowanie.

 

Na wbudowanym wyświetlaczy możemy wybrać bieg w 3 stopniowej skali, włączyć bieg wsteczny, śledzić ilość przejechanych kilometrów oraz stopień naładowania akumulatora

 

Akumulator posiada konstrukcję modułową, która zapewnia możliwość wyjęcia samego akumulatora i naładowanie bez wnoszenia całego urządzenia. Dodatkowo każde urządzenie ma własny i unikalny kluczyk, który zapewnia blokadę zapłonu osobą nieupoważnionym.

 

 

 

Parametry

 

Rozmiar opakowania 75*40*25cm

 

Waga urządzenia: 17kg

 

Rozmiar opony: 12"

 

Max. prędkość: ~25km/h

 

Napięcie ładowania: AC220V 50-60Hz

 

Max. wzniesienie: ~15°

 

Czas ładowania: 4-6 godzin

 

Temperatura pracy: -10°C~40°C

 

Akumulator: 36v 11ah

 

Moc: 350W

 

Zasięg: około 30km