Wzór karty produktu

 

Orteza na opadającą stopę - łuska na opadającą stopę

Cena: 1 150 zł

Zastosowanie:

- osłabienie zgięcia grzbietowego

- porażenie nerwu strzałkowego

 

telefon
77 556 02 77

Opis produktu:

 

 


O firmie

WITAMY na naszej stronie internetowej!

       

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego.

Od 2006 roku zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych urządzeń do rehabilitacji.

Nasz sprzęt ma zastosowanie w fizykoterapii i kinezyterapii na oddziałach szpitalnych oraz gabinetach rehabilitacyjnych. Wiele z oferowanych przez nas urządzeń rehabilitacyjnych jest przeznaczona także do ćwiczeń w warunkach domowych.
Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami na całą Polskę: aparatów do elektroterapii, magnetoterapii, terapii laserowej oraz dystrybutorem sprzętu sportowego.

Sprzedajemy na rynek Polski własne produkty: maty do masażu, materace rehabilitacyjne, maty do masażu Shiatsu pod marką Supermed .


Prowadzimy Punkty Zaopatrzenia Ortopedycznego w Opolu, w którym realizujemy wnioski na przedmioty ortopedyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Sprzedajemy sprzęt ortopedyczny na całą Polskę.


Otworzyliśmy także Wypożyczalnię Sprzętu Rehabilitacyjnego i Medycznego. Staramy się kompleksowo zaopatrzyć chorych lub niepełnosprawnych ludzi, dzięki czemu można u nas nabyć wiele przydatnych do codziennych zajęć urządzeń rehabilitacyjnych.

Wkładki Ortopedyczne – Wkładki termoplastyczne

W razie stwierdzenia nieprawidłowości w stopach jest możliwość dopasowania wkładek indywidualnych, które wykonujemy w Naszej Firmie indywidualnie dla pacjenta z elementami potrzebnymi do korekcji bądź odciążenia stopy. W naszej ofercie mamy również wkładki termoplastyczne, które modelując pod stopą idealnie ją podtrzymują i poprawiają komfort chodzenia.

 

Nasze cele to:

  • umożliwienie dostępu do urządzeń stosowanych w rehabilitacji,
  • udzielenie pomocy w wyborze właściwego sprzętu rehabilitacyjnego,
  • zapoznanie zainteresowanych z urządzeniami dostępnymi na naszym rynku,
  • udzielenie informacji na temat możliwości sfinalizowania zakupu urządzeń i pomoc w uzyskaniu środków,
  • poinformowanie o możliwościach i warunkach uzyskania przez pacjentów refundacji na przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze,
  • kompleksowe zaopatrzenie ośrodków rehabilitacyjnych i ich pacjentów.

 

Zobacz adresy i kontakty do naszych sklepów. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń !

SZYBKI KONTAKT e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto PKO BP       54 1020 3668 0000 5602 0135 7383   ( Swift BPKOPLPW )

Konto ING             93 1050 1490 1000 0091 0806 9668   (Swift INGBPLPW )


Dział Handlowy GORTO-MED

Ul. Częstochowska 11
45-267 Opole
tel. 77 556 02 77
fax. 77 445 92 99
kom. 692 12 00 65
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sklep "Supermed"
ul. Kośnego 47/8
45-056 Opole
czynne: pon.-pt.
od 8.00 do 17.00
tel. 77 556 05 03
fax. 77 455 10 03
kom. 602 78 00 24
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkt Zaopatrzenia Ortopedycznego
ul. Głogowska 37
45-315 Opole
czynne: pon.-pt.
od 8.00 do 16.00
tel. 77 441 71 01
fax. 77 441 71 01
kom. 602 887 966
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba firmy:
GORTO-MED Tomasz Gortowski
Tłustoręby 21
49-100 Niemodlin
Polska
NIP 747-159-07-08
Regon 160057556
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 2847/06,
wydanego przez Burmistrza Grodkowa, dnia 16.01.2006r.
Nr konta bankowego: 88 1050 1504 1000 0023 1242 2229
SWIFT (dla przelewów z zagranicy): INGBPLPW

Strona internetowa: www.gortomed.pl
Sklep medyczny:www.supermed.pl
Sprzęt sportowy: www.fitnessmed.pl

Strona Główna

oferta sprzętu rehabilitacyjegoJesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i sportowego. Zajmujemy się dystrybucją na terenie całej Polski profesjonalnych urządzeń, mających zastosowanie w fizykoterapii i kinezyterapii na oddziałach szpitalnych, NZOZ-ach, DPS-ach, w gabinetach rehabilitacyjnych jak i przeznaczonych do ćwiczeń w warunkach domowych.

Sprzęt Rehabilitacyjny - Aparaty Medyczne


Wyposażenie gabinetów

Urządzenia umożliwiające wykonanie badań, zabiegów, bądź pomocne w przewożeniu pacjenta.
Kozetki lekarski
Wyposażenie gabinetów lekarskiche - standardowe wyposażenie każdego gabinetu medycznego. Posiadamy leżanki metalowe oraz drewniane, standardowe lub podwyższone.
Leżanki drewniane - leżanki drewniane przeznaczone do zabiegów medycznych, masażu lub zabiegów EKG. Szeroka gama tapicerek.
Fotele do pobierania krwi - fotele i stanowiska do pobierania krwi znajdziemy w każdym centrum krwiodawstwa. Nasze stanowiska mogą posiadać półki na strzykawki lub wybór jednego lub dwóch podłokietników.
Wózki do przewożenia chorych - łóżka do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej. Mogą być przystosowane do prześwietleń RTG. Wózki do mycia chorych - mogą służyć zarówno do transportu jak i mycia chorych.


 Urządzenia do kinezyterapii

Wyposażenie sal kinezyterapii, gabinetów rehabilitacyjnych oraz z masażem.
Sprzęt rehabilitacyjnyKabiny UGUL - kabiny do ćwiczeń i podwieszeń wraz z osprzętem
Rotory do ćwiczeń - rotory do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych
Stoły rehabilitacyjne - specjalistyczne stoły do rehabilitacji, masażu oraz terapii manualnych
Składane stoły do masażu - lekkie, składane stoły do masażu w gabinecie i w domu
Tory do nauki chodzenia - urządzenia do nauki chodzenia, poręcze rehabilitacyjne
Tablice do ćwiczeń rąk - stoliki wyposażone w przedmioty do ćwiczeń ręki oraz dłoni
Drabinki gimnastyczne - bezpieczne, specjalistyczne drabinki do ćwiczeń gimnastycznych


Aparaty do fizykoterapii

Wyposażenie do gabinetu fizykoterapii, aparaty i urządzenia stosowane podczas wykonywania zabiegów
Aparaty do fizykoterapiiElektroterapia- aparaty do elektroterapii umożliwiają wykonywanie zabiegów prądami stałymi lub impulsowymi małej i średniej częstotliwości.
Laseroterapia - aparaty do laseroterapii biostymulacyjnej światłem podczerwonym i czerwonym. Stymulacja tkanek zmienionych chorobowo.
Magnetoterapia - leczenie polem magnetycznym, przyspiesza gojenie się tkanki kostnej, bóle mięśni, magnetoterapia ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe.
Diatermia - leczenie tkanek pod wpływem pola elektrycznego lub magnetycznego wysokiej częstotliwości. Posiadamy aparaty do diatermi krótkofalowej i mikrofalowej.
Sollux - leczenie światłem podczerwonym poprzez nagrzewanie miejsc chorych. Leczenie trądziku, stany pourazowe, odmrożenia, mięśniobóle.


Urządzenia do krioterapii

Urządzenie do wykonywania zabiegów krioterapii z użyciem ciekłego azotu.
KrioterapiaUrządzenie do krioterapii Kriopol - ciekły azot urządzenie do krioterapii służy do zamrażania tkanki miejscowo. Nasze aparaty mogą posiadać różnej wielkości butle. Aparat jest bardzo popularny, produkowany w Polsce.
Froozer - ciekły azot - doskonały aparat z butlą na ciekły azot. Polega na schładzaniu określonych fragmentów ciała w celu wywołania zmian w obrębie tkanek, w których obniżono temperaturę.
Aparat KryoTur600 - posiada specjalne aplikatory - głowicę chłodzącą lub mankiet gumowy. Aparat posiada duży wybór nasadek na głowicę chłodzą
Urządzenie do kriochirurgii - Urządzenie do krioterapii wyposażone w dowolnie wybrane aplikatory kontaktowe danej specjalności oraz aplikator typu spray, co pozwala na jego wykorzystanie w wielu specjalnościach.


Urządzenia do hydroterapii

Urządzenia do stosowania podczas zabiegów hydroterapii. Aparaty oraz urządzenia ułatwiające wykonanie zabiegów hydroterapeutycznych
Wanny do hydroterapiiWirówki do kończyn - wirówki do hydroterapii, wysokiej jakości urządzenia, które redukują dolegliwości bólowe pacjentów, łagodzą stany napięcia, poprawiają krążenie oraz układ ruchu.
Wanny do hydroterapii - wirówki i wanny do hydroterapii, wanny czterokomorowe, wodolecznictwo. Stosowane dla ludzi z problemami krążenia, problemami układu ruchu.
Maty do hydromasażu - maty do masażu perełkowego stosowane do użytku domowego, mogą posiadać panel sterujący lub pilot. Maty Dr Frenkela mogą posiadać nawet 2500 punktów masujących
Aquavibron - urządzenie masujące za pomocą membran. Aquavibron posiada 10 różnych membran do zabiegów leczniczych.
Podnośniki wannowe - podnośniki wannowe lub transportowo - kąpielowe z siatką to doskonała pomoc dla pacjenta i opiekuna. Za pomocą pilota można bez użycia siły przetransportować pacjenta z jednego pomieszczenie do drugiego. Podnośniki posiadają siedzisko.


Zaopatrzenie szpitali, hospicjum, Dps

łóżka szpitalneŁóżka rehabilitacyjne ( szpitalne ) w obudowie drewnianej lub metalowe - zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo oraz ułatwiają opiekę nad osobami leżącymi.

Oferujemy łóżka proste oraz łamane, umożliwiające zmiany ułożenia pacjenta. Łóżka sterowane elektrycznie za pomocą pilota, z różnego typu wyposażeniem, poręczami bocznymi, uchwytem ręki czy stojakiem pod kroplówkę.

Przeznaczone do wyposażenia sal szpitalnych oraz doskonałe nadają się do opieki w Ośrodkach jak i do rehabilitacji w domu.


Wyposażenie gabinetu lekarskiego, rehabilitacyjnego

Gabinet lekarski, w którym jest przyjmowany pacjent lub wykonywana jest rehabilitacja powinien mieć odpowiednie, specjalistyczne wyposażenie. Zapewnia to komfort pracy lekarzowi lub rehabilitantowi wykonującemu wywiad, badanie przedmiotowe, bądź zabiegi masażu, fizykoterapii i ćwiczeń fizycznych. W gabinecie powinny znajdować się takie urządzenia jak: leżanka do badań ( kozetka lekarska ) oraz parawan. Dodatkowo w zależności od przeznaczenia, rodzaju wykonywanych badań lub zabiegów można zaopatrzyć się w odpowiedni stolik medyczny, stół rehabilitacyjny bądź specjalistyczny stół do masażu, krzesło lub fotel do pobierania krwi.
Ważne jest także aby tego typu urządzenia do gabinetu były wykonane przez renomowanych producentów, zajmujących się między innymi produkcją urządzeń medycznych. Gwarantuje to prawidłowe wykonanie sprzętu przeznaczonego do badań, zabiegów fizykalnych oraz ćwiczeń kinezyterapeutycznych pod względem jakości jak i zasad bezpieczeństwa.
Firma Gorto-Med od wielu lat oferuje sprzęt rehabilitacyjny i właściwe wyposażenie gabinetu lekarskiego oraz miejsca, w którym jest prowadzona rehabilitacja pacjenta. Dostarczyliśmy sprzęt medyczny do wielu szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych w całej Polsce.


Wyposażenie w aparaty do fizykoterapii

Wyposażeniem większości gabinetów rehabilitacyjnych oraz ośrodków prowadzących rehabilitację są różnego rodzaju aparaty do fizykoterapii. Specjalistyczne urządzenia do wykonywania zabiegów fizykalnych są urządzeniami medycznymi, posiadają odpowiednie certyfikaty.
Oferujemy aparaty do elektroterapii, za pomocą których wykonujemy różne zabiegi z użyciem prądów (galwanizacja, jonoforeza, prądy interferencyjne, prądy diadynamiczne, TENS, stymulacja prądami Kotz'a, prądy Traberta, i wiele innych), zabiegi z użyciem lasera, pola magnetycznego, ultradźwięków, diatermii, krioterapii oraz lamp Sollux.
Na naszym rynku mamy możliwość wyboru aparatów od różnych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować aparaty najlepszych firm w Polsce.


Zaopatrzenie w łóżka szpitalne i rehabilitacyjne

Ważnym elementem podczas powrotu do zdrowia, w okresie rehabilitacji jest dobór odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego. Odpowiednie łóżko rehabilitacyjne zapewnia komfort leżącemu jak i osobom zajmującym się chorym lub niepełnosprawnym. Specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne znajdują zastosowanie w szpitalach, w ośrodkach prowadzących rehabilitację poszpitalną, hospicjach czy DPS.
Oferujemy łóżka metalowe i drewniane różnego typu, w zależności od potrzeb oddziału szpitalnego lub ośrodka wyposażonego w łóżka dla osób leżących. Proponujemy skontaktować się przed zakupem łóżek w celu ustalenia ich przeznaczenia oraz wyposażenia w odpowiednie elementy i urządzenia. Wiele łóżek szpitalnych produkowanych jest na zamówienie.