Mata do ozonoterapii domowe SPA

Drukuj
ZALETY : działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, rozluźnienie zniwelowanie napięcia mięśniowego, redukuje stres, polepsza ukrwienie i dotlenienie tkanek, stymuluje receptory znajdujące się w skórze i mięśniach
brak obrazka
Opis

Mata perełkowo-ozonowych ma doskonały wypływ na zdrowie człowieka.  Jest to jedyna mata o tak szerokim działaniu aseptycznym a także rehabilitacyjno-profilaktycznym oraz fitness (modelowanie sylwetki,neutralizacja zakwasów mięśniowych,napięć i kurczy,efekt przeciwbólowy w stanach reumatycznych). Kąpiel perełkowa ozonowa znakomicie neutralizuje bóle kręgosłupa oraz dolegliwości narządu ruchu. Masujące dysze oddziałują doskonale na punkty receptoralne odpowiedzialne za napięcia mięśniowe oraz dolegliwości bólowe. Mata ozonowa umożliwia stosowanie zabiegów hydromasażu wzdłuż kręgosłupa, mięśni przykręgosłupowych, ramion, barków, karku oraz kończyn dolnych i górnych. Atutem jest siedzisko wykonane z materiału pozwalające na dopasowanie maty do indywidualnych wymogów użytkowników.

  • Przeznaczenie: mata do masażu ciała,
  • Sterowanie: urządzenie lub pilot bezprzewodowy
  • Moc: 500W
  • Czas pracy: 1-60 minut
  • Ozonowa wydajność: 250mg/godz

1. Ultrasonografia, hydroterapia

Mata do masażu wodnego produkuje 46 litrów pęcherzyków bąbelkowych na sekundę. Różnowmiernie masuje 320 punktów całego ciała.

Mata produkując miliony bąbelków w wodzie, wytwarza naturalne ultradźwięki, o długości fali zgodnej z ludzkim ciałem. W związku z tym, ludzkie ciało łatwo przetransportować je do ludzkiego ciała i przekształcić w energię. Energia wytwarzana podczas bąbelkowania jest pochłaniana przez ludzkie ciało jako mikromasaż.

2. Ozonoterapia

Funkcja ozonowa maty do masażu polega na produkowaniu super anionu tlenkowego i eliminowaniu z wody chloru i grzybów. Woda jest czysta, a funkcja ozonu jest 3000 razy lepsza niż chlor. Ozon może szybko zabijać mikroorganizmy skórne, powoduje, że skóra jest nawilżona i posiada jasny kolor.

3. Aniony tlenowe

Wydajność maty to około 5000 jednostek anionów tlenowych powietrza na jednostkę sześcienną wody. Lepsze ukrwienie i dotlenienie tkanek.

4. Promienie podczerwieni

Promień podczerwieni oczyszcza jakość wody, dzięki czemu woda z kranu jest bardziej miękka dla skóry, zwiększa czystość skóry i ogrzewa ją lepiej. Polepsza dzięki temu krążenie krwi w skórze ciała. Podczerwień działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.