Witamy na naszej stronie,

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu sportowego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy informacji o produkcie. W sklepie posiadamy rowerki treningowe do rehabilitacji w przystępnej cenie i dobrej jakości!

Zapraszamy.

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli masz pytania lub potrzebujesz ofertę.
Ceny
dotyczą jednego łóżka, przy zakupie większej ilości sztuk ustala się szczegóły dotyczące materiałów, wyposażenia dodatkowego, oraz warunki dostawy oraz cenę łączną. Oferujemy duże rabaty.
Potrzebujesz łóżko rehabilitacyjne?

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjneŁóżka rehabilitacyjne drewniane

Łóżka rehabilitacyjne służą do opieki przy osobach niepełnosprawnych lub wymagających leżenia. Łóżka drewniane są specjalnie przygotowane do leżenia, opieki oraz rehabilitacji osoby chorej, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo.
Istnieją różne typy łóżek, z różnymi funkcjami i wyposażeniem, które należy dobrać w zależności od potrzeb. Większość łóżek drewnianych jest przystosowana do używania w ośrodkach dla osób leżących oraz do warunków domowych. Posiadają rozwiązania ułatwiające pracę opiekunowi, osobom zajmującym się leżącym jak i samemu leżącemu. Łóżka są wyposażone w elektryczne sterowanie, za pomocą pilota, umożliwiające uzyskanie pozycji zarówno leżącej, półleżącej jak i półsiedzącej, włącznie z możliwością uniesienia kończyn dolnych. Wyposażenie w poręcze boczne zabezpiecza przed wypadnięciem, natomiast możliwość obniżania poręczy lub ich wyciągania ułatwia wykonanie zabiegów higienicznych, prowadzenie rehabilitacji oraz przemieszczenie się z łóżka na wózek.
Dodatkowo łóżko może być wyposażone w wysięgnik z uchwytem ręki, kółka z możliwością hamowania, uchwyt na basen lub kaczkę, stojak do kroplówki a także szafkę przyłóżkową.
Nowoczesne łóżko rehabilitacyjne jest nie tylko dobrze wyposażone, czy użyteczne, ale i estetyczne !

Polecamy również Szafki przyłóżkowe!


Łóżka metalowe szpitalne

Łóżka szpitalne metalowe

Łóżka metalowe są najczęściej wykorzystywane na oddziałach szpitalnych, z uwagi na większą trwałość, niższą cenę oraz łatwiejsze w czyszczeniu i dezynfekcji. Ma to znaczenie szczególnie na oddziałach o dużej rotacji pacjentów.

Łóżka metalowe zazwyczaj mają wyciągane szczyty: podnóżki i zagłówki oraz poręcze boczne, co zapewnia łatwy dostęp do pacjenta. Szczyty mogą być wykonane z drewna, różnego typu płyt, czy metalu. Natomiast rama łóżka może być pomalowana proszkowo lub chromowana. W zależności od potrzeb dobiera się wyposażenie łóżka oraz elementy dodatkowe.

Łóżka polecane przez nas posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają wszystkie wymagane normy dla tego typu wyrobów.

Ceny łóżek dotyczą pojedynczych sztuk, przy większych zamówieniach ustala się szczegóły dotyczące materiałów, z jakich ma być wykonane łóżko, elementów dodatkowych a także warunków dostaw. 

Polecamy również Szafki przyłóżkowe!


 Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

Wyników 1 - 8 z 8

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjne drewniane PB 331

Łóżko drewniane rehabilitacyjno - pielęgnacyjne 4-segmentowe

3200,00 zł

Wanna do kąpieli w łóżku

Kąpieli w niniejszej wannie dokonuje się poprzez obmywanie ...

1250,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne szpitalne A

Dwusegmentowe łóżko

3650,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne szpitalne A4

Dwusegmentowe łóżko

2600,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne drewniane GD-Omiflex

Łóżko zapewniające maksymalny komfort

3100,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne drewniane Geloflex

Doskonale nadaje się do opieki i rehabilitacji w domu

3300,00 zł