Witamy na naszej stronie,

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu sportowego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy informacji o produkcie. W sklepie posiadamy rowerki treningowe do rehabilitacji w przystępnej cenie i dobrej jakości!

Zapraszamy.

Kozetki lekarskie dostosowane do gabinetów lekarskich. Ułatwiają przeprowadzenie badania pacjenta. Kozetka może być dwu lub więcej częściowa. Kozetki lekarskie metalowe posiadają ruchomy zagłówek, mogą posiadać również ruchomą część podudzi. Kozetki posiadają uchwyt na papier. Stoły rehabilitacyjne standard (kozetka) są malowane proszkowo w kolorze białym.

Zastosowanie:
Kozetki lekarskie przeznaczone są do masażu suchego oraz innych zabiegów leczniczych w szpitalach, sanatoriach i innych jednostkach służby zdrowia.


Kozetka lekarska standardowa

Kozetka lekarska, leżanka   Leżanka lekarska przeznaczona do gabinetu lekarskiego, pomocna przy badaniu lub podczas wywiadu z pacjentem.

Solidna konstrukcja pozwala użytkownikowi na pewną eksploatację, materiały dobrej jakości zastosowane do produkcji leżanki zapewniają ładny wygląd i łatwe utrzymanie czystości.

 

Dodatkowo kozetka wyposażona jest na stałe w wieszak (uchwyt) na prześcieradło jednorazowe.

Kozetka to standardowe wyposażenie gabinetów lekarskich, dodatkowo dla wygody pacjenta wyposażona jest w możliwość poziomowania na nierównym podłożu przy pomocy wykręcanej stopki. Kozetki posiadają konstrukcję metalową malowaną na biało.

 


Leżanka metalowa

Leżanka lekarska

Leżanka Norma to kozetka lekarska, przeznaczona do wyposażenia gabinetu lekarskiego, a także uniwersalny stół do masażu i fizykoterapii.


Szeroki, dwuczęściowy blat pozwala na regulację zagłówka, wyposażonego w otwór na twarz.
Metalowy stelaż stołu, wyjątkowo prosty w swojej konstrukcji gwarantuje stabilność, a wykręcana stopka w jednej z nóg pozwala na poziomowanie stołu nie nierównej powierzchni.

Wyników 1 - 8 z 8

Kozetki lekarskie

Kozetka lekarska standard wys. 510mm

Kozetka lekarska o wysokości 51 cm. Do badań lekarskich, ...

450,00 zł

Kozetka lekarska podwyższona wys. 810mm

Kozetka do badań lekarskich. Dodatkowo kozetka wyposażona ...

480,00 zł

Leżanka metalowa Norma

Leżanka do badań, stół do masażu i rehabilitacji, ...

780,00 zł

Kozetka metalowa Norma na kółkach

Metalowa leżanka Norma na kółkach.

900,00 zł

Leżanka metalowa Riva

Kozetka metalowa do badań lekarskich.

750,00 zł

Kozetka - składana na ścianę

Kozetka uchylna - składana na ścianę.

3500,00 zł

Leżanka metalowa LM-01

Leżanka metalowa ze stałą wysokością i regulowanym ...

735,00 zł