Witamy na naszej stronie,

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu sportowego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy informacji o produkcie. W sklepie posiadamy rowerki treningowe do rehabilitacji w przystępnej cenie i dobrej jakości!

Zapraszamy.

Potrzebujesz ofertę na sprzęt do kinezyterapii? Szukasz urządzenia?

Sprzęt Rehabilitacyjny - wyposażenie sal do kinezyterapii

 Kabiny UGUL

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń Ugul

Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego ( UGUL ) służy do leczenia schorzeń narządów ruchu za pomocą ćwiczeń ruchowych i usprawniania leczniczego. Ćwiczenia ruchowe wykonuje się na stole rehabilitacyjnym przy użyciu linek, podwieszek ewentualnie ciężarków. Tego typu ćwiczenia umożliwiają samodzielną pracę pacjenta oraz przyczyniają się do wzmocnienia siły mięśniowej, przyrostu masy mięśniowej oraz powiększenia zakresu ruchomości w stawie.
Precyzja i wysoka jakość wykonania kabiny UGUL do ćwiczeń i zawieszeń gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, zarówno pacjenta jak i rehabilitanta.
Stosuje się w niej zawieszenia całkowite, ćwiczenia czynne w odciążeniu oraz czynne z oporem i z zastosowaniem systemu bloczkowo - ciężarkowego.

Główną zaletą zakupu UGUL-a do gabinetu jest możliwość wykonania bardzo wielu różnego rodzaju ćwiczeń zarówno poprawiających, wzmacniających siłę mięśniową, przywracających ruchomość w stawach oraz poprawiających sprawność ruchową. Druga zaleta to możliwość samodzielnej pracy pacjenta przez określony okres czasu, co umożliwia pracę z innym pacjentem. Praca w kabinie UGUL nie wymaga użycia prądu, co wpływa na oszczędność kosztów wykonania zabiegu.

Zobacz naszą ofertę zestawu UGUL


Stoły do masażu

Stoły rehabilitacyjne do Ugula

Stoły do masażu idealne do stosowania podczas masażu, wykonywania terapii manualnych oraz innego rodzaju zabiegów rehabilitacyjnych.

Oferujemy profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości, wykonany przez firmy posiadające ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń rehabilitacyjnych na rynku polskim. Stacjonarne stoły do masażu są bardzo stabilne i dostosowane do pracy w salach masażu, w zakładach prowadzących kinezyterapię oraz w gabinetach rehabilitacyjnych.

Polecamy stoły o napędzie ręcznym, elektrycznym bądź hydraulicznym, a także wieloczęściowe z różnego typu łamaniami leżyska, w zależności od potrzeb osoby pracującej przy tego typu stole. Stoły do wykonywania masażu lub prowadzenia rehabilitacji powinny być dobierane indywidualnie, dlatego są robione pod zamówienie klienta.

Przejdź do sklepu i zobacz naszą ofertę stołów do masażu


Składane stoły do masażu

Składane stoły do masażu

Składane stoły do masażu to świetny pomysł dla rehabilitantów czy masażystów jeżdżących do swoich pacjentów. Składa się i wygląda jak walizka. Dodatkowe wyposażenie typu podłokietniki czy zagłówek posiadają w środku uchwyty, dzięki którym są na stałym miejscu. Mogą być stoły drewniane lub aluminiowe oraz o różnej szerokości. Szeroki wybór akcesoriów do stołu.

Stoły  typu składanego są łatwe w rozłożeniu oraz przygotowaniu do pracy. Posiadają konstrukcję zapewniającą im wytrzymałość i stabilność, co jest bardzo ważne podczas pracy, daje to komfort zarówno dla osoby leżącej jak i wykonującej zabiegi. Istnieje wiele typów stołów o różnej budowie i zawartości elementów dodatkowych. Można wybrać typ stołu, jego wyposażenie oraz kolor.

Zobacz naszą ofertę stołów do masażu składanych 


Rotory do ćwiczeń kończyn

Rotory do ćwiczeń kończyn

Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych i górnych to przyrząd niezastąpiony w okresie rekonwalescencji po złamaniach, udarach, w niedowładach, utrzymując stan mięśni w odpowiedniej formie.
Szczególnie przydatny dla osób starszych; do stosowania w domu, szpitalu, ośrodkach opieki długoterminowej.
Rotor elektryczny służy do ćwiczeń wzmacniających mięśnie, bez użycia siły własnej. Rotory posiadają mechaniczną regulację oporu. W zależności od potrzeb można wybrać rotor tzw. "wolnostojący" - na stabilnej podstawie, zapobiegającej odchyleniom podczas wykonywania ćwiczeń lub rotor z mocowaniem - posiadający możliwość zamocowania do różnego typu uchwytów oraz do zastosowania jako wyposażenie kabiny Ugul.
Innego typu urządzeniem jest rotor elektryczny, z możliwością elektrycznego napędu oraz elektrycznej regulacji oporu. Rotory nadają się zarówno do stosowania na salach rehabilitacyjnych jak i w warunkach domowych.

Zapraszamy do naszego sklepu


Tablice do ćwiczeń rąk

Tablice do ćwiczeń rąk

Tablice, stoliki do ćwiczeń dłoni. Sprzęt rehabilitacyjny doskonały do stosowania w stanach wymagających rehabilitacji nie tylko dłoni, ale także przedramienia oraz stawów ręki. Umożliwiają wykonanie wielu zadań, umożliwiających rozwój zręczności i umiejętności manipulacyjnych ręki. Doskonałe i niezastąpione urządzenia w rehabilitacji pourazowej i po zabiegach chirurgicznych. Szczególnie polecane do gabinetów i ośrodków prowadzących rehabilitację poudarową.
Urządzenie posiada wiele możliwości wykonania różnego typu ćwiczeń manipulacyjnych ręki, dopasowanych do potrzeb pacjenta. Wiele przyborów znajdujących się na stole posiada możliwość dozowania oporu, za pomocą ciężarków lub innych elementów. W związku z tym można wzmacniać siłę mięśni jak i precyzję ruchu. Urządzenie jest przeznaczone do samodzielnej pracy pacjenta pod okiem i kierownictwem rehabilitanta.

Przejdź do sklepu by zobaczyć tablice do ćwiczeń


Tory do nauki chodzenia

Tory do nauki chodzenia

Przyrządy do nauki chodzenia służą przede wszystkim nauce chodu, poprawy chodu osobom po wypadkach, z urazami lub niedowładem kończyn dolnych. Tor może być cały drewniany lub może posiadać poręcze metalowe. Urządzenie, w zależności od potrzeb, może być wyposażone w wyjmowane przeszkody z możliwością regulacji ich wysokości. Wysokości poręczy także może być regulowana, co daje możliwość dostosowania jej indywidualnie do każdego pacjenta.
Tory tego typu mogą być składane, co umożliwia złożenie ich i schowanie w celu oszczędzenia miejsca do pracy. Schody do nauki chodzenia stosowane w kinezyterapii dają wiele możliwości zarówno przy rehabilitacji mającej na celu przywrócenie prawidłowej funkcji chodu jak i przy pionizacji pacjenta.

Kliknij, zobacz tory do nauki chodzenia


Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne to doskonały oraz bardzo praktyczny sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń. Drabinki gimnastyczne są niezbędnym wyposażeniem sal gimnastycznych, szkół, szpitali oraz centrum medycznym.
Drabinka służy przede wszystkim do ćwiczeń, do korekty wad postawy, ułatwia powrót do dobrej formy, utrzymanie super kondycji. Drabinka służy także do mocowania różnego typu przyrządów przeznaczonych do korekcji wad postawy.
Aby umożliwić Tobie lub Twojemu dziecku znalezienie odpowiedniej drabinki - przedstawiamy nasze drabinki rehabilitacyjne.
Boki drabinek gimnastycznych wykonane są z sosnowego, klejonego drewna (25 x 120 mm). Owalne szczeble 30 x 35 mm wykonane są z drewna bukowego.
Dostępne są cztery podstawowe rozmiary drabinek, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz istnieje możliwość wyboru wersji z dodatkowym szczeblem.

Przejdź do oferty drabinek gimnastycznych


 

Wyników 1 - 15 z 15

Kinezyterapia

Kabina UGUL

Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń przeznaczona jest do ...

2300,00 zł

Osprzęt do UGUL - podstawowy

Zestaw linek, podwieszek i ciężarków

1450,00 zł

Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych RD-1

Rotor do ćwiczeń kończyn dolnych z mocowaniem. Doskonale ...

350,00 zł

Rotor do ćwiczeń kończyn górnych RG-1

Rotor do ćwiczeń kończyn górnych z mocowaniem. Doskonale ...

290,00 zł

Stacjonarny stół do rehabilitacji SR-3

Stół rehabilitacyjny do ćwiczeń z pacjentem. Doskonały jako ...

2700,00 zł

Stół do rehabilitacji z ręczną regulacją JSR

Prosty model stołu rehabilitacyjnego, dwuczęściowy; w ...

2000,00 zł

Stacjonarny stół do masażu JSR-2

Proste modele stołów rehabilitacyjnych, dwuczęściowe z ...

2050,00 zł

Tablica do ćwiczeń manualnych dłoni bez oporu

Tablica, stolik do ćwiczeń ręki.

650,00 zł

Tablica do ćwiczeń manualnych dłoni z oporem

Tablica, stolik do rehabilitacji dłoni.

850,00 zł

Redcord Mini - Ćwiczenia w podwieszeniu

Redcord Mini umożliwiający wykonywanie ćwiczeń niemal w ...

475,00 zł

Zestaw Redcord Rehab Pro - Redcord Trainer

Rozbudowana wersja zestawu Redcord Rehab. Idealne ...

3233,00 zł

Rotor elektryczny do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych

Rotor elektryczny – generator ruchu do ćwiczeń kończyn ...

1600,00 zł

Physio Gun OCE-DMST-002

Physio gun OCE-DMST-002 to profesjonalny sprzęt ...